Pôžička 100 eur do 10 minút na účte
Jednoducho, bezpečne, z pohodlia domova
Vyplňte nezáväznú žiadosť
Schválime ju ihneď
Hotovo. Peniaze sú Vaše
Celkovo schválených 98% pôžičiek
Aj pre ľudí v registri
Bez potvrdenia o príjme
Požičiame každému
Na účte do 10 minút
ľudí dnes požiadalo o mini pôžičku
Požiadať o pôžičku teraz >>
Pôžička nad 100 EUR?
Pôžičky nad 100 EUR poskytujeme overeným zákazníkom. Požičajte si najprv od nás nižšiu sumu, a po splatení si môžete jednoducho požičať až 1450 eur.
Pôžička vybavená do 10tich minút.
Stačí vyplniť krátky formulár.
>> Jednoduchú žiadosť vyplníte tu <<
Ako si vybavím pôžičku? Bola moja žiadosť schválená? Kedy budú peniaze na účte?
Minipôžičku vybavíte bez poplatkov a zbytočných telefonátov.

Výšku a termín zaplatenia si viete vybrať sami. Pri vypĺňaní žiadosti je potrebné uviesť Vaše správne údaje, vrátane vlastnej funkčnej e-mailovej adresy, telefónneho čísla a čísla účtu.

Je možné si požiadať aj o výplatu formou poštovej poukážky na adresu Vášho trvalého pobytu, v prípade, ak nemáte vlastný bankový účet.
Vašu žiadosť posúdime okamžite. O schválení Vás budeme informovať e-mailom, v ktorom budú aj prihlasovacie údaje do Vašej klientskej zóny, kde sú uvedené všetky zmluvy a informácie.

Ak Vaša pôžička bola zamietnutá, budete o tom informovaný e-mailom. V tomto prípade kontaktujte našu zákaznícku linku 0850 888 888.
Po schválení Vám peniaze pošleme obratom. O poslaní peňazí Vás budeme informovať SMS správou.

Keď máte jednu z našich bánk, peniaze máte ihneď na účte. V prípade, že máte iný účet, rátajte s dlhšou dobou pripísania peňazí na účet.

V prípade výplaty minipôžičky poštovou poukážkou Vám príde poštový poukaz na adresu najneskôr na druhý alebo tretí pracovný deň.
Najlacnejšia expresná pôžička
Jednoducho | Rýchlo | Bezpečne
Spolupracujeme s overenými partnermi
Minipozicka CreditON Malapozicka Kamali
Žiadosť o mini pôžičku >>
Ohlasy našich zákazníkov
Občas si tu požičiavam a vždy vyhovejú. Niekedy prekvapia nečakané výdavky, naposledy to bola oprava auta alebo kúpa telefónu pre dcéru. Podla mňa super služba, odporúčam.
- Marián Botto.
Veľmi pekne ďakujem za schválenie :) Vďaka vašej rýchlej pôžičke som si mohla kúpiť dovolenku k moru. Z platu si to nemôžem dovoliť, ale vďaka tejto pôžičke som o týždeň neskôr už plávala v mori.
- Klaudia Letková.
Pôžičku hodnotím kladne. Pôžičali bez problémov na nedoplatky a pokutu. Predtým som žiadal o pôžičku v banke a nedali mi ani euro. Takto cez internet je to navyše ovela viac pohodlnejšie.
- Andrej Kubina.
POTREBUJETE POŽIČAŤ VIAC?
Dostupná pôžička 7000€
Požiadať o pôžičku teraz >>
Pôžička nad 100 EUR?
Pôžičky nad 100 EUR poskytujeme overeným zákazníkom. Požičajte si najprv od nás nižšiu sumu, a po splatení si môžete jednoducho požičať až 1450 eur.
>> Jednoduchú žiadosť vyplníte tu <<
Ochrana osobných údajov     Politika cookies     Informácie o sprostredkovaní     Informácie pre spotrebiteľa     Reklamačný poriadok
Nie sme poskytovatelia ani sprostredkovatelia pôžičiek.
Táto webová stránka slúži ako agregátor pôžičiek.
Mini Pôžička
Sprostredkovateľom je TotalMoney s.r.o., Levočská 866, 058 01 Poprad, zapísaná v registri SFA NBS č. 127292, rozhodnutie č. ODT-10934/2010, IČO: 456 57 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444.

Mini Pôžička - copyright © 2021 Všetky práva vyhradené. Karpatské nám.
7770/10A, 85103 Bratislava, Slovakia. Kontakt: info(a)dostupnapozicka.eu.